Akreditovani simpozijum „Eksperiment u savremenoj nastavi fizike“

Akreditovani simpozijum Departmana za fiziku Prirodno-matematičkog fakulteta u Nišu:

„Eksperiment u savremenoj nastavi fizike – u susret međunarodnoj godini svetlosti“

Subota, 13. decembar 2014. godine od 10:30 časova, amfiteatar Prirodno-matematičkog fakulteta, Višegradska 33, Niš.

Ciljna grupa: profesori fizike srednjih škola. Preuzmite program Simpozijuma (PDF).

Simpozijum je akreditovan od strane Zavoda za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja (kod S7642014).

Suorganizatori Simpozijuma su Društvo fizičara Niš i Podružnica Društva fizičara Srbije Nišavskog okruga.

Zainteresovane koleginice i kolege – profesori fizike u srednjim školama se mogu prijaviti slanjem e-mail-a na , koji bi sadržao sledeće podatke:

• ime i prezime profesora,
  • broj ličnog telefona,
  • naziv škole iz koje dolaze i
  • adresa škole (ulica, broj, mesto).

Rok za prijavu ističe u četvrtak, 11. decembra 2014. godine.