“Eksperiment u srednjoškolskoj nastavi fizike”

Organizacioni odbor II Regionalnog simpozijuma za nastavnike fizike srednjih škola, koji će se održati u Aleksincu, u vremenu od 21. do 23. februara 2014. godine, poziva nastavnike fizike i učenike da učestvuju.

Simpozijum je akreditovan, na osnovu Odluke ZUOV-a u Beogradu, od 09. januara 2014. godine. Predavači po pozivu biće profesori univerziteta iz Podgorice, Novog Sada, Beograda, Kragujevca, Niša i Hongkonga.

Troškove smeštaja i ishrane svih učesnika snosi organizator. Bice nam posebna cast da učestvujete.

NOVO Program Simpozijuma (PDF)

U prilogu Vam dostavljamo treće obaveštenje, prijavu za simpozijum, i odluku o akreditaciji stručnog skupa.

Molimo učesnike koji se do sada nisu prijavili, da prilikom popunjavanja prijave navedu i lični matični broj, koji je neophodan za izdavanje uverenja o učešću na stručnom skupu.