Odbrane maturskih radova u Odeljenju za učenike sa posebnim sposobnostima za fiziku Gimnazija Svetozar Marković školske 2023/’24 godine

Učenici specijalizovanog Odeljenja za fiziku (Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za fiziku) Gimnazije Svetozar Marković u Nišu prezentovali su svoje maturske radove u petak, 7. juna 2024. godine u Svečanoj sali Prirodno-matematičkog fakulteta u Nišu.

Na početku ovog svečanog dogadjaja doborodošlicu djacima-budućim studentima poželelo je pevačko društvo Prirodno-matematičkog fakulteta “Ramonda Serbica”, intoniranjem studentske himne Gaudeamus Igitur, a zatim kratkim obraćanjem direktorka Gimnazije Milica Milosavljević. Satnica prezentacija se može videti ovde, kao i deo fotografija.